AVE

Chcete při svých nákupech ušetřit, a přitom si nakoupit kvalitně? Značka AVE je pro vás tím správným a chytrým řešením při každodenních nákupech. Nabízí více jak dvě stovky různých výrobků každodenní spotřeby, které neustále inovujeme, abychom splnili přání a nároky našich zákazníků. Volbou značky AVE si můžete být jisti, že kupujete výrobky s výborným poměrem kvality a ceny. S velkou pečlivostí si vybíráme naše dodavatele a sledujeme kvalitu výrobků, abychom vám mohli nabídnout prověřené, a ještě lepší výrobky své kategorie na trhu. Usilujeme, o co největší zastoupení výrobků s českým původem, od českých výrobců, nebo vyrobených na území České republiky.

AVE

koláž AVE výrobků


Ríša

Oblíbený kamarád dětí klokánek Ríša je průvodcem obsáhlé skupiny výrobků se stejnojmenným názvem Ríša. Najdete tu pestrý a rozmanitý sortiment výrobků v lákavých a veselých obalech určených především pro malé zákazníky. Spoustu dobrot tu však objeví i dospělí zákazníci. Skvělými tipy ke svačince jsou lahodné Ríša smetanové krémy či mléčné snacky. Maminky jistě potěší dětské piškoty s výborným poměrem kvality a ceny, pocházející od výrobce známých produktů tradiční značky Sedita.

Cereálie, kojenecké výživy, dětská krupička, nápoje, muffiny, croissanty, různé druhy cukrovinek a to zdaleka není vše, co u Ríši objevíte. Značka Ríša se rozšiřuje do segmentu drogerie, kde najdete základní výrobky pro dětskou hygienu a péči o tělo, ale třeba i oblíbené bublifuky na hraní.

AVE

Ríša


Exclusive of Nature

Hledáte výjimečný produkt? Chcete obdarovat někoho blízkého něčím originálním? Nebo si dopřát něco exkluzivního pro slavnostní chvíli či jen pro zpestření všedního dne? Pod značkou Exclusive of Nature najdete prémiové výrobky, ze kterých si jistě vyberete tu správnou delikatesu, ať už je důvod vašeho nákupu jakýkoliv.

Sortiment výrobků značky Exclusive of Nature je rozmanitý, design obalů elegantní a propracovaný, ke kombinování a vytvoření třeba lákavého dárkového balíčku zcela nepochybně ideální spojení. Vyzkoušejte a vytvořte si svůj prémiový svět Exclusive of Nature.

Exclusive of Nature

koláž Exclusive of Nature


Lizy

Vyvíjíme pro vás novou produktovou řadu kosmetiky Lizy a drogerie Lizy Praktik. O uvedení do sortimentu vás budeme včas informovat. Na co se můžete těšit a co vše bude Lizy obsahovat?

Pod značkou Lizy objevíte výrobky pro každodenní péči o tělo, hygienu i kosmetické pomůcky, které pomáhají hýčkat celé tělo v každém věku.

Lizy

koláž Lizy


Lizy Praktik

Lizy Praktik zahrnuje celou řadu přípravků pro snadný a rychlý úklid každé domácnosti. Vždy budete mít zářivě čistou kuchyň i spotřebiče, hygienicky čistou koupelnu i WC, voňavé a bělostné prádlo, naleštěný a uklizený domov bez námahy a také mít po ruce praktické věci do domácnosti.

Lizy Praktik

koláž Lizy Praktik