O společnosti ENAPO

Síť prodejen ENAPO je výhradně českého původu. V roce 2018 si ENAPO připomíná výročí 20 let od svého založení. Prodejny najdete po celé České republice v tradičních lokalitách, obcích i městech. Jsou tak vždy nablízku našim zákazníkům se sortimentem kvalitních a čerstvých výrobků každodenní potřeby, příjemnými a pohodlnými nákupy.

Hlavní předností prodejen ENAPO je nabídka rozmanitých druhů pečiva, uzenářských a mléčných výrobků, lahůdek a salátů z produkce tradičních regionálních dodavatelů, které u nás dostanete v té nejlepší čerstvosti a kvalitě. Pestrost sortimentu je další výraznou hodnotou nabídky ENAPO. Naši zákazníci u nás naleznou opravdu široký výběr známých a oblíbených výrobků a značek ze všech nejčastěji preferovaných skupin potravin.

Usilujeme o rozvíjení přátelského vztahu s našimi zákazníky založeném na čestnosti, důvěře a osobité komunikaci.

Již 20 let jsme blízko Vašeho domova!

O společnosti ENAPO

Společenská odpovědnost a naše pomoc

Společenskou odpovědnost považujeme za důležitou hodnotu a součást našich každodenních činností. Dlouhodobě se angažujeme v dobročinných projektech, podporujeme neziskové společnosti, i naši zaměstnanci se iniciativně zapojují do dobročinných aktivit v různých regionech naší působnosti.

V minulosti jsme podpořili například Nadaci Olgy Havlové nebo nadační fond Dobrý Anděl. A nejnověji nyní pomáháme a rozvíjíme spolupráci s Charitou České republiky. S Oblastní Charitou Blansko jsme úspěšně zrealizovali projekt vánočních přání s ručně malovanými obrázky vytvořenými členy Sociálně terapeutické dílny Betany Boskovice. Ve spolupráci s Oblastní Charitou Kroměříž jsme pomohli uskutečnit letní tábor pro matky s dětmi z Azylového domu v Kroměříži. Pravidelná a dlouhodobá pomoc zlepšuje svět a životy druhých. Máme radost ze zrealizované pomoci potřebným a těšíme se na další rozvoj spolupráce s Charitou i jinými spolky.

Společenská odpovědnost a naše pomoc

Kultura, společnost a festivaly

Dlouhodobě rozvíjíme spolupráci na poli kulturního a společenského dění se společnostmi, které organizují známé festivaly s působností regionální, celorepublikovou i s přesahem za hranice České republiky.

Vážíme si společného a dlouhodobého partnerství se Zlín Film Festival, Hrady CZ a rodinným festivalem Holešovská Regata. V minulých letech jsme spolupracovali také s Rock for People.

Kultura, společnost a festivaly