O společnosti ENAPO

Síť prodejen ENAPO je výhradně českého původu. V roce 2018 si ENAPO připomnělo výročí 20 let od svého založení. Prodejny najdete po celé České republice v tradičních lokalitách, obcích i městech. Jsou tak vždy nablízku našim zákazníkům se sortimentem kvalitních a čerstvých výrobků každodenní potřeby, příjemnými a pohodlnými nákupy.

Hlavní předností prodejen ENAPO je nabídka rozmanitých druhů pečiva, uzenářských a mléčných výrobků, lahůdek a salátů z produkce tradičních regionálních dodavatelů, které u nás dostanete v té nejlepší čerstvosti a kvalitě. Pestrost sortimentu je další výraznou hodnotou nabídky ENAPO. Naši zákazníci u nás naleznou opravdu široký výběr známých a oblíbených výrobků a značek ze všech nejčastěji preferovaných skupin potravin.

Usilujeme o rozvíjení přátelského vztahu s našimi zákazníky založeném na čestnosti, důvěře a osobité komunikaci.

Již více než 20 let jsme blízko Vašeho domova!

O společnosti ENAPO

Společenská odpovědnost a naše pomoc

Společenskou odpovědnost považujeme za důležitou hodnotu a součást našich každodenních činností. Dlouhodobě se angažujeme v dobročinných projektech, podporujeme neziskové společnosti, i naši zaměstnanci se iniciativně zapojují do dobročinných aktivit v různých regionech naší působnosti.

Aktuálně jsme podpořili finančním darem Nadační fond NADĚJE, který organizuje projekt 450 ml Naděje, jehož cílem je získávání bezplatných prvodárců krve pro transfuzní oddělení nemocnic po celé České republice.

Spolupracujeme s Nadací rozvoje občanské společnosti, která podporuje charitativní sbírku POMOZTE DĚTEM. Z posledních akcí, které jsme společně zrealizovali, byla sbírka Pomozte dětem, která proběhla ve vybraných prodejnách ENAPO. Podařilo se nastřádat významný finanční obnos převyšující stotisíc korun. Jsme hrdí na to, že jsme mohli pomoci a také děkujeme našim zákazníkům, kteří se do sbírky zapojili.

V minulosti jsme podpořili například Nadaci Olgy Havlové, nadační fond Dobrý Anděl nebo Charitu České republiky. S Oblastní Charitou Blansko jsme úspěšně zrealizovali projekt vánočních přání s ručně malovanými obrázky vytvořenými členy Sociálně terapeutické dílny Betany Boskovice. Ve spolupráci s Oblastní Charitou Kroměříž jsme pomohli uskutečnit letní tábor pro matky s dětmi z Azylového domu v Kroměříži. Pravidelná a dlouhodobá pomoc zlepšuje svět a životy druhých. Máme radost ze zrealizované pomoci potřebným a těšíme se na další rozvoj spolupráce s Charitou i jinými spolky.

Společenská odpovědnost a naše pomoc

Kultura, společnost a festivaly

Dlouhodobě rozvíjíme spolupráci na poli kulturního a společenského dění se společnostmi, které organizují známé festivaly s působností regionální, celorepublikovou i s přesahem za hranice České republiky.

Vážíme si společného a dlouhodobého partnerství se Zlín Film Festivalem. V minulých letech jsme spolupracovali také s Rock for People, Hrady CZ nebo rodinným festivalem Holešovská Regata.

Kultura, společnost a festivaly