mluvíme česky - stačí zmáčknout
Hajánci - česky mluvící plyšáci

Hajánci jsou čtyři plyšová zvířátka, která dohlížejí nad pokojným spánkem malých nezbedů. Mají zvláštní jména, ale mluví česky jako ty. Vyber si slonici Tambu, co nosí štěstí, nebo nebojácného draka Damina. Pokud hledáš věrného přítele, potřebuješ pejska Rufyho. Prasátko Piky tě pokaždé rozesměje. Každý z nich může být tvůj nejmilejší Hajánek. Když se ti podaří nasbírat celou partičku, budeš muset v postýlce udělat místo i pro své nové kamarády. Hajánci totiž usnou jenom pod peřinou!

Potřes jim tlapkou a pořádně ji zmáčkni. Hajánci ti pošeptají do ouška něco pěkného, co tě uklidní a ukolébá k spánku.

Jak získat Hajánka
mluvíme česky - stačí zmáčknout

Sbírejte body za nákupy a využijte je k získání plyšáka Hajánka za zvýhodněnou cenu.

mluvíme česky - stačí zmáčknout

Jestli jste nedočkaví, tak si plyšáka Hajánka můžete koupit třeba ihned za běžnou cenu 369 Kč/ks.

nákup 200 Kč = 20 bodů
 • HRACÍ KARTU si můžete stáhnout ZDE
 • akce probíhá ve vybraných prodejnách ENAPO od 10. 11. do 31. 12. 2021 nebo do vydání zásob
 • kompletní seznam prodejen si můžete stáhnout ZDE
 • úplná pravidla akce si můžete stáhnout ZDE
Tamba

Tamba je malá sloní holčička. Můžeš ji chytit za tlapku i za ocásek, ale nejlépe uděláš, když ji vezmeš pěkně něžně za chobot. Sloni s chobotem zahnutým nahoru nosí štěstí a plní i ta nejtajnější přání.

Buď na svou Tambu hodný, protože nikdo nemá takovou paměť jako slon. Všechno, co jí pošeptáš do jejího plandavého ouška, si bude pamatovat navždy. Ale nemusíš se bát, nikomu to nikdy neprozradí. Taky vypadá jako nevinné slůňátko, ale má neuvěřitelnou sílu. Když ji před spaním obejmeš, trochu té síly přejde i na tebe. Ráno vyskočíš z postele jako silák.

Damin

Okřídlený dráček Damin je tak krásně zelený, že ho najdeš v postýlce i potmě. Proto se s ním nebudeš nikoho a ničeho bát. Damin se taky nebojí. Když mu hrozí nebezpečí, zamává křídly a uletí. Neboj, vezme tě s sebou!

Jestli se ti tma ani trošku nelíbí a před spaním je ti smutno, pořiď si vlastního draka. Najednou pocítíš sílu a odvahu a budeš vědět, že na ten svůj strach už nejsi sám. Když Damina pohladíš po křídlech, v noci tě vezme na výlet do svého tajného Dračího doupěte. Bacha, když Damin přes den tvrdě usne, tak jako každý dráček trošku funí. Spí a sbírá síly na vaše příští dobrodružství. Tak hlavně nerušit!

Rufy

Kluci ani holky nesmějí na nikoho vyplazovat jazyk. To se nedělá! Ale pejsci to mají jinak. Oni nejen můžou, ale dokonce musí, protože se jazykem vystrčeným z tlamičky ochlazují. Schválně, podívej se na psa Rufyho a jeho červený jazýček. Že mu čouhá ven?

Rufy je ten nejhodnější pes pod sluncem. A co teprve, když vyjde měsíc? Jako správný Hajánek tě bude hlídat celou noc a bude štěkat na každého, kdo by chtěl narušit tvůj sladký spánek. Když mu zmáčkneš packu, bude si s tebou před spaním povídat. Když ho poškrábeš na bříšku, bude blahem bez sebe. Rufy je kamarád nejvěrnější. Když se mu zachce v noci vyběhnout ven, vezme tě s sebou. Ale jen když pěkně usneš. Dokud máš oči otevřené, kouzlo nefunguje.

Piky

Chichotálek. Smíšek. Mlsoun. To je naše prasátko Piky. Růžová holčička s černými kopýtky. Tahle prasátková princezna ani trochu nesmrdí. Klidně si ji můžeš vzít pod čistou peřinu, moc ráda se koupe a pečlivě si čistí zoubky. Ani nemůže jinak, když celý den něco mlsá a ochutnává. Kdyby byla upatlaná od čokolády, nikdo by si s ní nechtěl hrát.

Piky si moc ráda hraje na schovku. Zavrtá se ti pod deku tak rychle, že to ani nepostřehneš. Je neuvěřitelně čilá a hbitá. Taky každé ráno cvičí, aby jí moc nenarostlo bříško. Zacvičíš si s ní? Jestli se chceš s Piky opravdu kamarádit, budeš muset přidat na rychlosti, s jakou baštíš snídani nebo jdeš do na vycházku. Piky tě bude pěkně prohánět.

Partneři GOLD


Partneři SILVERPartneři BRONZ

 • ALGIDA
 • UNITED BAKERIES a.s.
 • I.D.C. Praha, a.s.
 • LINEA NIVNICE, a.s.
 • Dr. Oetker spol. s r.o.
 • Kofola a. s. – Karlovarská Korunní a Ondrášovka
 • TCHIBO Praha s.r.o.
 • Mattoni 1873 a. s. - Poděbradka
 • MASPEX Czech s.r.o