Kup 3x a vyhraj!

Bon Pari

Soutěžit

O co se hraje?

1. výhra - člun PALAVA

Nafukovací člun Palava Gumotex

nejoblíbenější nafukovací kánoe na vodní turistiku

Nafukovací kánoe PALAVA zaujme svým sportovním vzhledem a výbornými jízdními vlastnostmi. Díky prodlouženému trupu nabízí velký prostor pro umístění bagáže a variabilitu instalace sedaček, které svou šířkou a vodorovným uchycením poskytují komfortní sezení. Při plavbě v peřejích je možné zakleknout a použít stehenní popruhy. Kánoe je vhodná jak na turistické sjezdy řek do obtížnosti WW3, tak na pohodlnou jízdu po klidné hladině přehrad a jezer.

Kanoe Palava 400 nabízí dostatek prostoru pro dvojici i s výbavou na týden, nebo můžete Palavu vybavit třetí sedačkou pro dítě.

Kanoe Palava 400 GUMOTEX je dodávána ve vodotěsném vaku o objemu 100 l a včetně lepící soupravy a redukce na Push-push ventil. Ve vodotěsném vaku je možno Palavu přenášet na zádech a během plavby v něm uchovat všechny potřebnosti pěkně v suchu.


2. výhra - Houpací síť La Siesta

Houpací síť La Siesta

Houpací síť La Siesta pro jednu osobu je vyrobena z kvalitního materiálu Hamac Tex, vyniká extrémní pevností a trvanlivostí. Tradiční sítě La Siesta v sobě spojují dokonalý design, kvalitu a pohodlí.


3. výhra - zmrzlinovač

Zmrzlinovač Guzzanti GZ 154

Pomocí předmražené dvojitě izolované nádoby připraví výbornou zmrzlinu za 20 minut. Zmrzlinovač má objem 1,5 litru, takže nabízí dostatek zmrzliny pro celou rodinu. Zmrzlinovač je určený k výrobě výborné zmrzliny, sorbetů a mraženého jogurtu.

Jak vyhrát
  • Kup 3x jakékoli BON PARI a uschovej si účtenku.
  • Zaregistruj účtenku!
  • Vyhraj!

Soutěž probíhá od 27. 7. do 17. 8. 2022
ve všech prodejnách ENAPO.
Kompletní pravidla soutěže si stáhněte na tomto odkaze.

soutěžní formulář

Registrace účtenek je možná do 17. 8. 2022 do 23:59 hod.

Vyberte/přetáhněte svou účtenku.
Nebo ji vyfoťte přímo mobilem.
Velikost účtenky nesmí překročit 4 MB.